Call Center 0 216 411 38 84

Diş Hekimi Pertev Kökdemir

sub-p-10-dental-dis-tedavi-pertev-kökdemir-termin-istanbul-estetik.jpg

NEW YORK’LU YÖNETMENLER GÜLÜŞ ESTETİĞİ İÇİN İSTANBUL'U TERCİH EDİYOR!

NEW YORK’LU YÖNETMENLER GÜLÜŞ ESTETİĞİ İÇİN
İSTANBUL'U TERCİH EDİYOR!

Sağlık turizmi için ülkemize gelen hasta sayısı her geçen yıl daha da artıyor. Türkiye’nin son yıllarda yaptığı uluslararası anlaşmalar ve tanıtımlarla bu sayı hızla yukarı doğru çıkıyor. Özellikle göz, estetik, diş sağlığı alanlarında talep patlaması yaşanıyor.

Ülkemize Avrupa'nın birçok ülkesinden, Orta doğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya’dan pek çok kişi sağlık problemlerine çözümü bizim topraklarımızda aramak için geliyorlar. Sağlık alanında yapılan dev yatırımlar ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanan hastane ve klinikler, uzman ve deneyimli hekim kadroları her geçen gün talebin çoğalmasına olanak sağlıyor.

Son zamanlarda ise özellikle dünyaca ünlü Broadway Müzikali sanatçıları, dansçıları ve yönetmenler dişlerini yaptırmak için İstanbul'a gelmeye başladılar. Uzun yıllardır yurt dışından gelen bürokrat, sporcu, iş adamı hastalarına hizmet veren ve şimdi de müzikal sanatçılarının dişlerini yeniden yapan Dentaltermin’den Diş hekimi Pertev Kökdemir,hastalarının kendilerine nasıl ulaştıklarını şöyle anlatıyor; “Eurovision’da da dans eden İngiltereli dansçı Eddie Hal, Tarzan müzikalinin Almanya’daki koreografı olan Andrew Water, Tarzan müzikalinde başrol oynayan ve İsviçre’de Flash Dance müzikalinde başrol oynayan Nadja Schewiler ile son olarak Amerika’lı Walt Disney yönetmenlerinden Angela Philip gülüş tasarımı yaptırmak için New York’tan İstanbul'a geldi. Uzun yıllardır Almanya ve İsviçre’de aktif olarak kliniklerimizde bulunmakta, tanıtımlar yapmakta ve seminerler vermekteyiz. Ülkemizin son 10 yıl içerisinde yaptığı turizm alanındaki tanıtımlarla her geçen yıl daha da fazla talep almaktayız".

“Ülkemiz adına çok çok mutluyuz. ABD’den hastaların Türkiye’ye gelmesi bizim için gurur verici bir gelişme” diyen Diş hekimi Pertev Kökdemir, hastalarının kendilerine güvenerek neden o kadar uzak yoldan geldiklerini ise şu sözlerle anlatıyor; “Bizim işimiz aslında kulaktan kulağa yayılıyor, eğer işinizi düzgün ve kaliteli bir şekilde yaparsanız her meslekte olduğu gibi bu meslekte de çok hızlı bir şekilde hem başarılı hem de güvenilir olabiliyorsunuz. Hastaların size istedikleri zaman ulaşabilmeleri çok önemli. Dentaltermin olarak ayrıca çok sık bir şekilde Avrupa ziyaretleri yapıp hastalarla tedavi öncesi birebir görüşmelerle kendilerine tedaviye gelmeden önce geniş bilgiler verebiliyoruz”.

EN ÇOK KİMLER GELİYOR?
"Ülkemize en çok Almanya, İsviçre, Avusturya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve Orta doğu ülkelerinden hastalar geliyor".

YABANCILAR NE TÜR TEDAVİLER İÇİN TÜRKİYE’YE GELİYORLAR?
"Hastalar daha çok implant ve estetik tedaviler için başvuruyorlar. İmplant tedavisi diş eksiklerinde uyguladığımız titanyum esaslı suni diş köküdür. Estetik tedavilerde ise sıklıkla veneer, zirkonyum ve bonding uygulamaları ile birlikte diş beyazlatma, diş dolgusu, dişeti estetiği gibi birçok tedaviyi uygulamaktayız"

 

#pertevkökdemir #diş #dişhekimi #diştedavisi #implant #implantat #veneer #istanbul #bağdatcaddesi #almanya #germany #deutschland #caddebostan #bonding #smiledesign #gülüştasarımı #fashion #estetik #moda #güzellik #sanat #tasarım #eğitimvesağlık #dentalcare #dentist #sağlık #sağlıklıyaşam #smile #istanbuldadistedavisi

Geri...

Bilgilendiriyoruz

10 KİŞİDEN 7’SİNİN SORUNU!

Çene ekleminde kalıcı rahatsızlıklara sebep olabilir... Toplumda ‘Yönetici Hastalığı’ olarak da bilinen, gün içerisinde yaşanan yoğun stres veya depresyonun neden olduğu diş sıkma ya da gıcırdatma problemi (bruksizm), tedavi edilmediğinde çene ekleminde kalıcı rahatsızlıklara sebep olabiliyor.

Devamı...

Ballı çaydan sonra ağzınızı mutlaka çalkalayın...

Sonbaharın etkisini iyiden iyiye hissettirdiği bu soğuk günlerde grip salgını da başladı. Üstelik grip görülme oranları gün geçtikçe artıyor... Gripliyken el ve vücut hijyenine özen gösteriyorsunuz, peki ya diş sağlığınıza?

Devamı...

10 Soruda implant tedavisi...

Yeni yıla sağlıklı bir ağızla girmek ister misiniz? İmplant tedavisi sanıldığı kadar ağrılı bir işlem değil. Lokal anestezi altında yapıldığından hasta ağrı, acı hissetmiyor, üstelik bir diş ortalama 3-4 dakikada tamamlanıyor… Ağız-diş sağlığınızı ihmal etmeyin ve yeni yıl hediyesi olarak eksik dişlerinizin yerine implant yaptırın…

Devamı...