Call Center 0 216 411 38 84

Hakkımda

sub-p-6-dental-dis-tedavi-pertev-kökdemir-termin-istanbul-estetik.jpg

Diş Hekimi Pertev Kökdemir

2000 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı üniversitenin Deontoloji Anabilim Dalı’nda 2. yüksek lisans eğitimini aldı.

2002–2003 yılları arasında Almanya Hannover’de klinik eğitimine devam etti.

2004 yılında bir hastaneler zincirinin İstanbul şubesinde diş hekimliği görevini sürdürdü.

2005 yılında ortağı olduğu Caddebostan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdu.

2007 yılında diş hekimliği alanında Türkiye’nin ilk yurtdışı diş hekimliği sağlık turizmi ofisini kurdu.

Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunan Dt. Pertev Kökdemir; çeşitli gazete, dergi ve televizyon kanallarında kamuoyunu bilgilendirmek adına yayınlarda yer almaktadır.

Yelken, balık avcılığı ve masa tenisi sporlarıyla ilgilenirken, hastalarına Swissmed Sağlık Hizmetleri Şirketi bünyesindeki Caddebostan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bilgilendiriyoruz

10 KİŞİDEN 7’SİNİN SORUNU!

Çene ekleminde kalıcı rahatsızlıklara sebep olabilir... Toplumda ‘Yönetici Hastalığı’ olarak da bilinen, gün içerisinde yaşanan yoğun stres veya depresyonun neden olduğu diş sıkma ya da gıcırdatma problemi (bruksizm), tedavi edilmediğinde çene ekleminde kalıcı rahatsızlıklara sebep olabiliyor.

Devamı...

Ballı çaydan sonra ağzınızı mutlaka çalkalayın...

Sonbaharın etkisini iyiden iyiye hissettirdiği bu soğuk günlerde grip salgını da başladı. Üstelik grip görülme oranları gün geçtikçe artıyor... Gripliyken el ve vücut hijyenine özen gösteriyorsunuz, peki ya diş sağlığınıza?

Devamı...

10 Soruda implant tedavisi...

Yeni yıla sağlıklı bir ağızla girmek ister misiniz? İmplant tedavisi sanıldığı kadar ağrılı bir işlem değil. Lokal anestezi altında yapıldığından hasta ağrı, acı hissetmiyor, üstelik bir diş ortalama 3-4 dakikada tamamlanıyor… Ağız-diş sağlığınızı ihmal etmeyin ve yeni yıl hediyesi olarak eksik dişlerinizin yerine implant yaptırın…

Devamı...