Call Center 0 216 411 38 84

Teşekkür

sub-p-10-dental-dis-tedavi-pertev-kökdemir-termin-istanbul-estetik.jpg

Sevgili misafirlerimiz,

Sizlere 2004 yılından itibaren büyük bir tutku ve heyecanla hizmet vermeye başladığımız kliniğimizde estetik diş hekimliği, implantoloji, ve tüm modern diş hekimliği alanlarında hizmet sunmaktayız.

Sizlere en ileri tedavi yöntem ve teknolojilerini sunabilmek için sürekli olarak seminer ve kongrelerde yenilikleri takip ederek en güvenli şekilde klinik uygulamalarımızı her zaman güncel tutmaktayız.

Kendimi çok şanslı hissetmeme neden olan, her zaman beraber çalışmaktan gurur duyduğum ekibimiz, sizlere tüm bilgi birimlerini sunarken bütün tedavileri kendi aile fertlerine yapıyormuş gibi bir yaklaşımla yapmaktadırlar.

Tüm bu çalışmalar pek tabi ki ancak alanında çok tecrübeli, dinamik ve yenilikleri takip edebilen uzmanlardan oluşan bir ekiple mümkün olabilmektedir.

Sizler de, İsviçre merkezli bağımsız bir klinik değerlendirme kuruluşunun web sayfasında hakkımızda 2000’nin üzerinde tavsiye yazısı yazdınız. Bu sayede beni ve ekibimi tüm Avrupa’daki diş klinikleri arasında en çok tavsiye alan diş kliniği konumunda getirerek bizleri hem gururlandırdınız hem de ok mutlu ettiniz.

Mesleğini severek yapan ve sizleri mutlu etmek için hazır bulunan bir ekibin parçası olarak sizlere hoş geldiniz diyor ve bu vesile ile kliniğimize ve bizlere güvenerek tedavileriniz için bizi tercih eden siz değerli misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Dt.MSc.Pertev KÖKDEMİR

Bilgilendiriyoruz

10 KİŞİDEN 7’SİNİN SORUNU!

Çene ekleminde kalıcı rahatsızlıklara sebep olabilir... Toplumda ‘Yönetici Hastalığı’ olarak da bilinen, gün içerisinde yaşanan yoğun stres veya depresyonun neden olduğu diş sıkma ya da gıcırdatma problemi (bruksizm), tedavi edilmediğinde çene ekleminde kalıcı rahatsızlıklara sebep olabiliyor.

Devamı...

Ballı çaydan sonra ağzınızı mutlaka çalkalayın...

Sonbaharın etkisini iyiden iyiye hissettirdiği bu soğuk günlerde grip salgını da başladı. Üstelik grip görülme oranları gün geçtikçe artıyor... Gripliyken el ve vücut hijyenine özen gösteriyorsunuz, peki ya diş sağlığınıza?

Devamı...

10 Soruda implant tedavisi...

Yeni yıla sağlıklı bir ağızla girmek ister misiniz? İmplant tedavisi sanıldığı kadar ağrılı bir işlem değil. Lokal anestezi altında yapıldığından hasta ağrı, acı hissetmiyor, üstelik bir diş ortalama 3-4 dakikada tamamlanıyor… Ağız-diş sağlığınızı ihmal etmeyin ve yeni yıl hediyesi olarak eksik dişlerinizin yerine implant yaptırın…

Devamı...